Vyberte si svoje nové bývanie.

V prípade, že nehnuteľnosť plánujete financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, naši hypotekárni špecialisti Vám ešte pred uzavretím rezervačnej zmluvy preveria vaše úverové možnosti.

Podpis Rezervačnej zmluvy a uhradenie rezervačného poplatku vo výške 3% z kúpnej ceny.

Podpis kúpnej zmluvy a doplatenie kúpnej ceny.

Hypotekárny úver bude zabezpečený kupovanou nehnuteľnosťou. Financovanie Vám zabezpečíme priamo v MGM pod jednou strechou spolu s výberom bytu. Tým vám ušetríme čas a kopec starostí so zabezpečovaním podkladov a potvrdení. Nebudete musieť navštevovať banku alebo hľadať finančného poradcu.

HYPO BONUS a splátky hypotéky

Započítaním HYPO BONUSU znížime výšku vašej splátky hypotekárneho úveru, aby výsledný hypotekárny úrok bol za prvý rok 0 %.

HYPO BONUS na celých 12 mesiacov.

BONUS získate okamžite po kúpe nehnuteľnosti a načerpaní hypotekárneho úveru a vo výške celého úroku na prvých 12 mesiacov. Aj takýmto spôsobom Vám chceme uľahčiť štart v novej nehnuteľnosti, nakoľko získate dodatočné finančné prostriedky na presťahovanie, dozariadenie, rekonštrukciu, kúpu nábytku alebo spotrebičov.

Výška BONUSU vychádza zo 100% výšky hypotéky.

Výška Bonusu sa vypočítavá z celkovej výšky čerpanej hypotéky. Výška hypotéky je maximálne 80% z hodnoty nehnuteľnosti. Zvyšných 20% je financované z vlastných zdrojov alebo alternatívnym úverovým financovaním, s ktorým rovnako vieme poradiť.

Hypotéka je aj na 30 rokov.

HYPO BONUS vám poskytujeme na prvý rok, ale treba sa pripraviť na to, že hypotéku budete splácať oveľa dlhšie a to s plným úročením. Veľkou výhodou pre vás je to, že úrok je prvých 12 mesiacov najvyšší počas celého obdobia splácania, čiže výška bonusu ktorý získate je podstatne vyššie ako keby bol bonus rozdelený do viacerých rokov.

Vymeňte starý za nový!

Vymeňte energeticky náročný starší byt alebo dom za úspornú novostavbu! Vyberte si byt a Vašu staršiu nehnuteľnosť odkúpime za protihodnotu. Všetku administratívu, zmluvy, ako aj hypotéku vybavíme za Vás.